OPERATIE CASTELLUM
De meest gespeelde escape thuis game van Nederland!
Perfect thuis te spelen of met vrienden op afstand.
Bestel voor 16.00 en we verzenden het nog dezelfde dag voor je!

Wij kunnen natuurlijk zelf vertellen hoe uniek of leuk onze thuis game is maar lees vooral hieronder wat anderen ervan vinden.
Deze escaperoom was echt tof en avondvullend. Gave opdrachten! Onwijs leuk om samen te doen. We kijken uit naar een volgende . Thx!!!
Gisele
Leuk gedaan, wel pittig af en toe maar toch in 3 uur gelukt. Aanradertje!
Ilma
Vandaag de escape online game afgerond (met vrienden op afstand gespeeld), in 1 woord: geweldig! Zeer originele puzzels, leuk dat het interactief is, soms een beetje pittig en voor de rest.... zelf ervaren, is echt een aanrader!
Esther
Echt 5 uur plezier van gehad met hele gezin!! Top gedaan
Suus
Absolute aanrader! Hebben t erg naar ons zin gehad en hebben die hersenen goed kunnen laten kraken!
Kaat
Het is niet te vergelijken met de puzzels van een escape room of al die andere online spelletjes van escape rooms, wel zeer interessant om hierover je brein te kraken!! Een aanrader!!
Harrold
Vandaag Operatie Castellum uitgespeeld. Ontzettend gave ervaring om een escaperoom op deze manier te spelen. Het spel was zeer gevarieerd en spannend met soms pittige puzzels. Zeer goed in elkaar gezet. Maar in 5 uur hadden we de klus geklaard. Hulde!
Sander
Superleuk met het vaste "escape" - groepje via ZOOM gespeeld, echt een aanrader.
Supertof dat we met deze missie toch nog onze hersenen konden laten kraken zonder daadwerkelijk naar een escape room te gaan. Op deze manier overleven we de quarantaine tijd wel!
Het hele concept is ook supertof in elkaar gezet, ook leuk dat telegram erbij betrokken werd, alles kwam heel echt over π!
Bojoura
Het is een geweldige escape-ervaring thuis! Veel verschillende opdrachten met ook een hulp-mogelijkheid als je er niet uitkomt. Ik hoop dat er binnenkort nog een uitkomt
Jolanda
Met ons vaste escape groepje inmiddels alles thuis escape spellen gespeeld maar deze steekt er echt met kop en schouder bovenuit!! Super realistisch opgezet! Het voelde zo echt allemaal dat we de spanning voelden van het hele verhaal! Dubbel dikke aanrader, is het geld zeker waard!!
Marga
Beleef de spanning van een echte escape room thuis aan tafel
Met "operatie Castellum" kan dat! Dit is de meest realistische en gaafste thuis game van Nederland.
Nu tijdelijk niet β¬64,95 maar β¬43,95!
Deze unieke game tijdelijk voor het waanzinnig lage bedrag van β¬43,95 .
Het verhaal
Volgens een anonieme bron is er een grote drugsdeal ophanden. Hierbij zou het gaan om een partij cocaine van 1000kg met een geschatte straatwaarde van ongeveer 50 miljoen euro. Echter is er verder nog erg weinig informatie bekend en zijn de verdachten erg slim in het verbergen en versleutelen van berichten. Met jullie hulp hopen we zo snel mogelijk tijd en plaats van de overdracht te achterhalen zodat we de verdachten(n) kunnen aanhouden.
Wat maakt deze game nu zo uniek?
Hoe het werkt
Je bestelt de game online, na ontvangt van de order sturen we het dossier per post naar je toe.
Volg de handleiding om de game online te activeren.
Ontrafel code's, telefoon taps, hack websites en nog veel meer om de locatie te achterhalen, zodat wij tot aanhouding van de verdachten over kunnen overgaan.
Veel gestelde vragen
- PC of tablet met internet verbinding
- Minstens één smart phone, bij spel op afstand op iedere locatie minstens één
- Natuurlijk papier en pen
- Het kunnen printen van iets kan handig zijn
- Wijn, bier, cola, water en natuurlijk borrelnootjes!
Je kan het spel spelen met zoveel spelers als je wil, er is genoeg te doen.
Het spel word het meeste gespeeld door 2-6 spelers.
Echter is alleen of met 'n 10-en ook geen uitzondering.
Vanzelfsprekend kunnen onze rechercheurs met jullie meedenken wanneer jullie er niet uitkomen. Ze kunnen hints geven, zodat alle vragen uiteindelijk op te lossen zijn.
Ja! Het dossier gaat dan wel naar 1 van de speler toe, maar die kan de foto's daarvan doorsturen naar de andere spelers. Overige communicatie word verstuurd naar alle aangemelde spelers binnen het spel.
Ook is het mogelijk een extra dossier te bestellen zodat je op afstand kan spelen met vrienden. Dit dossier is exact gelijk behalve dat er geen spelcode en usb-stick bij geleverd word.
Het is een pittig en uitgebreid onderzoek. Jullie zullen hier zeker enkele uren mee bezig zijn, maar je kan er ook meerdere dagen over doen hoor.
De game "Operatie Castellum" is een combinatie van onderzoek op papier van bijvoorbeeld bewijsstukken en observatie rapporten en online onderzoek op bijvoorbeeld social media en andere websites. Het is dus een mooie combinatie vol uitdaging!
Nee! Je kan de game op elk gewenst moment beginnen.
Ja, de prijs is per spel en niet per speler.
De operatie code is 1x te gebruiken. Wil je het spel meerdere malen spelen?
Bestel dan een extra operatie code in de webshop.
Je kan het spel met meerdere personen spelen.
Het spel is met kinderen vanaf 14 jaar te spelen. Er zitten allerlei soorten puzzels / uitdagingen in dus voor iedereen iets te doen.
Natuurlijk is het mogelijk om er meerdere tegelijk te bestellen als cadeau voor bijvoorbeeld je medewerkers. Daarbij is ook maatwerk geen enkelprobleem.
Alle bestellingen worden elke dag verzonden.
Bestel voor 16.00 en wij doen er alles aan om te zorgen dat je het complete dossier de volgende dag in huis hebt!
Maar geen garanties voor Postnl, die doen niet altijd wat ze beloven...